Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Podlaski ZPN: Licencje... ŁKS 1926 Łomża jeszcze czeka

W środę obradowała Komisja do Spraw Licencji Klubowych Podlaskiego ZPN, która rozpatrywała wnioski licencyjne złożone przez 38 klubów z woj. podlaskiego z III, IV ligi oraz okręgówki, A i B klasy. W III lidze licencje otrzymały: Warmia Grajewo i Orzeł Kolno (ważne licencje mają Pogoń Łapy, Dąb Dąbrowa Białostocka i Olimpia Zambrów). Sprawę ŁKS 1926 Łomża Komisja do Spraw Licencji Klubowych nie rozstrzygnęła oczekując na informacje z PZPN oraz poprosiła ŁKS 1926 Łomża o dodatkowe informacje i dokumenty. Jak wyjaśnia na łamach Gazety Wyborczej Białystok Witold Dawidowski szef Podlaskiego Związku Piłki Nożnej kłopoty licencyjne ŁKS 1926 Łomża są związane ze zobowiązaniami starego ŁKS-u (zaległości wobec trenera Jana Makowieckiego i piłkarzy Pawła Strózika i Kamila Ulmana – podaje „Gazeta”).

- Wiemy, że ŁKS uregulował już większość długów starego klubu i cały czas robią starania, aby uporać się z resztą zaległości - wyjaśnia Dawidowski. - Dlatego też mają jeszcze kilka dni, aby dostarczyć nam dokumenty potwierdzające, że długów nie mają albo, że spłacają. Natomiast jeżeli ŁKS nie dostanie licencji, to nie będzie mógł nawet grać w IV lidze, będzie musiał zacząć rozgrywki od B klasy. W ich miejsce w III lidze zagra trzeci zespół z IV-ligowej tabeli z poprzedniego sezonu, czyli Hetman Tykocin, który spełnia warunki licencyjne i jest gotowy na grę w III lidze - cytuje "Gazeta" wypowiedź szefa Podlaskiego ZPN-u.

W IV lidze licencji udzielono Promieniowi Mońki, Tur Bielsk Podlaski, Puszcza Hajnówka i Ruch Wysokie Mazowieckie. Ważne licencje klubowe mają Cresovia Siemiatycze, Znicz Suraż, Sparta Augustów, Gryf Gródek, LZS Narewka, Perspektywa Łomża, MKS Mielnik i Wissa Szczuczyn. Licencji nie otrzymały: Hetman Tykocin, Włókniarz Białystok, KS Michałowo i Sparta 1951 Szepietowo, które zostaną poproszone o dodatkowe informacje lub poprawienie wniosku.

W okręgówce ważne licencje miały Kolejarz Czeremcha, Korona Dobrzyniewo, KS Sokoły, Polonia Raczki, Sudovia Szudziałowo oraz Sokół II Sokółka. Licencji udzielono: KS Wasilków, Krypniance Krypno, Fortom Piątnica, Pomorzance Sejny, Narew Choroszcz, Orlęta Czyżew, Gieret Giby i Rudni Zabłudów. O uzupełnienie dokumentacji poproszone zostały kluby: Magnat Juchnowiec oraz Piast Białystok.

W A klasie ważne licencje miały Podlasiak Knyszyn, BKS Jagiellonia Białystok, Pionier Brańsk, KS UM Krynki, Konar Kora Korycin, Skra Wizna, Rospuda Filipów, Victoria Jedwabne, KS Miastkowo, Tur II Bielsk Podlaski oraz OSiR Wigry II Suwałki. Licencji udzielono Iskrze Narew, Orkanowi Poświętne oraz GKS Stawiski. O dodatkowe informacje i poprawienie wniosków poproszono KS Śniadowo i Biebrzy Goniądz.

W B klasie ważne licencje miały: Orzeł Kleszczele, Promil Białystok, Jasion Jasionówka, KS Berezowo, Bocian Boćki, MKS II Mielnik, Grab Janówka, Supraślanka Supraśl oraz GKS Łomża. Licencji na grę w B klasie udzielono: Czarni Gródek, COKiS Ciechanowiec, KP Hydrobud Krynickie, KS Studzianki, Skra Czarna Białostocka, Iskra Wyszki, Błyskawica Dubicze Cerkiewne i Husaria Łapy. Licencji nie udzielono: GKP Orla, KS Uhowo oraz Pograniczu Kuźnica Białostocka, które poproszono o uzupełnienie dokumentacji i wniosku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę