Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejne zabójstwo w Łomży

31-letni mężczyzna został brutalnie zabity w Łomży. Dwóch innych mężczyzn uderzało go w głowę i klatkę piersiową cegłami i pięściami. - Nie miał szans na przeżycie – mówi Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży opisując obrażenia jakich doznała ofiara. Obaj napastnicy zostali już zatrzymani i usłyszeli zarzut działania w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia, a na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łomży Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec nich areszty tymczasowe na okres po 3 miesiące.

Zabity to Marek C. Jego zwłoki w niedzielę w opuszczonym budynku przy Al. Legionów 87 w Łomży. Mężczyzna zginął dzień wcześniej. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży w dotychczasowym śledztwie ustalono podejrzanych popełnienia tego czynu. Są nimi: 54 letni Zdzisław M. mieszkaniec Łomży i 58 letni Marian J. bez stałego zameldowania. Podejrzanym Prokurator Rejonowy w Łomży przedstawił zarzuty działania w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia Marka C..
Z ustaleń śledczych wynika, że obaj mężczyźni bili 31-latka w głowę i klatkę piersiową cegłami i pięściami doprowadzając do zgonu.
- W wyniku doznanych uderzeń u Marka C. stwierdzono masywny zmiażdżeniowy uraz czaszkowo - mózgowy okolicy jarzmowo - skroniowej z wieloodłamowym złamaniem kości twarzoczaszki, pokrywy i podstawy twarzoczaszki, stłuczenia i zranienia tkanki nerwowej, silnego tępego urazu szyi po stronie prawej ze złamaniem prawego rożka kości gnykowej z rozłamaniem chrząstki tarczowatej, obfitym podbiegnięciem krwawym – opisuje obrażenia ofiary prokurator Kudyba, dodając, ze doprowadziły one do zgonu mężczyzny.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że cała trójka prawdopodobnie wcześniej piła alkohol, a w trakcie libacji doszło do sprzeczki.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę