Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Były prezes Pepees-u naczelnikiem w ratuszu

Andrzej Kiełczewski, były prezes Pepees-u, wygrał konkurs na stanowisko Naczelnika Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych w UM w Łomży. „Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się dobrą znajomością zagadnień związanych z opracowywaniem strategii rozwoju Miasta, pozyskiwaniem zewnętrznych środków finansowych, zarządzania projektami unijnymi. Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Pana Andrzeja Kiełczewskiego na powyższe stanowisko” - czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Dziś ratusz ogłosił także zwycięzców konkursów na stanowiska: Naczelnika Wydziału Architektury i Budownictwa oraz Naczelnika Wydziału Oświaty. W obu wypadkach konkursy wygrali dotychczasowi naczelnicy  Marek Jankowski i Andrzej Piechociński.

Andrzej Kiełczewski był prezesem Pepees-u przez cztery lata – 2006-2010. Wcześniej przez 21 lat pracował w tej firmie przechodząc właściwie wszystkie szczeble jej struktury. Jak czytamy w informacji ratusza ukończył Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku, gdzie zdobył tytuł magistra, oraz szereg szkoleń, m.in.: dotyczące zarządzania stresem, sztuki profesjonalnego prezentowania i występowania oraz „perswazja i hipnoza – wykorzystanie języka mediów w relacjach biznesowych”.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę