Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Strękowa Góra: z „Bramy na Bagna” skradziono pomnik śledzia

Zniknął nieformalny symbol podlaskiej mowy - Śledź w Strękowej Górze. Kradzież pomnika zgłosił dziś (12.07) wójt gminy Zawady - Krzysztof Wądołowski. Policja jest już na miejscu - przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej "Brama na Bagna” i bada okoliczności zdarzenia.

Półtorametrowa drewniana rzeźba ustawiona na kamiennym cokole ma promować lokalną gwarę – zwaną śledzikowaniem. Pomnik jest wart 500 złotych. Sprawcom jego kradzieży grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę