Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drogowcy, którzy remontują Piłsudskiego i Legionów mają remontować także Poznańską...

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Prawie cztery miliony złotych będzie kosztował remont niemal 800-metrowego odcinak ulicy Poznańskiej od Poligonowej do Alei Legionów. Najkorzystniejszą ofertę na remont drogi złożyło Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego sp. z o.o. w Łomży. Ta firma dziś już prowadzi największe od lat remonty ulic Piłsudskiego i Legionów, oraz buduje nowy kawałek ul. Spokojnej.

Jak zapowiada Łukasz Czech z ratusza prace drogowe na ulicy Poznańskiej prawdopodobnie rozpoczną się na przełomie lipca i sierpnia i zgodnie z zawartrym w ogłoszeniu przetargowym wymogiem mają zakończyć się do końca października.  Remont ulicy Poznańskiej będzie polegał na wykonaniu nowej jezdni o szer. 10,00 m z poszerzeniem do 12,5 m w rejonie dojazdu do przejazdu kolejowego i wykonaniu nowego skrzyżowania z ulicą Akademicką o pełnej nowej konstrukcji. Wykonawca będzie musiał także zbudować tu nowe chodniki, ścieżkę rowerową, oświetlenie i sygnalizację świetlną.

Dodajmy, że w przetargu na remont Poznańskiej złożono cztery oferty z których jedną urzędnicy ratusza odrzucili. Najkorzystniejsza oferta to najtańsza, bo cena była jedynym kryterium wyboru.

Przypomnijmy na remont Poznańskiej miasto otrzymało 606 tys zł wsparcia z Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę