Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Po burzy...

Strażacy kolejny dzień walczyli ze skutkami opadów deszczu i burz przechodzących nad regionem. W sumie na terenie województwa podlaskiego było ponad 50 takich zdarzeń. Jak informuje KW PSP w Białymstoku działania ratownicze, których głównym celem była likwidacja skutków opadów deszczu prowadzone były głównie w powiatach: łomżyńskim, kolneńskim i grajewskim.

Natomiast przejście gwałtownych burz spowodowało pożary budynków gospodarczych w powiecie suwalskim i połamanie drzew na terenie powiatu sejneńskiego oraz na drodze krajowej nr 8 w pow. augustowskim.

Łącznie w działaniach ratowniczych udział brało 66 zastępów i 292 strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tymczasem według prognoz meteorologicznych przez dwa najbliższe dni u nas nie powinno już padać. Dziś w dzień zachmurzenie duże malejące do umiarkowanego. Przelotne opady deszczu mogą wystąpić głównie na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna od 23°C do 25°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-zachodni oraz zachodni.
W nocy zachmurzenie małe. Lokalne mgły ograniczające widzialność do bardzo słabej. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby, zmienny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę