Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Kierowcy - noga z gazu. Będzie więcej fotoradarów w Podlaskiem

Już niedługo na ulicach pojawią się kolejne fotoradary. Od 1 lipca Strażnicy Miejscy mogą znowu wystawiać mandaty za zbyt szybką jazdę.

Nie wszędzie jednak skorzystają z tej możliwości. W Białymstoku fotoradar będzie wykorzystywany tylko do wspólnych akcji z policją. Jak Radiu Białystok powiedział rzecznik prasowy białostockiej Straży Miejskiej Jacek Pietraszewski, w ubiegłym roku takie kontrole były prowadzone tylko 3 razy. W Łomży strażnicy wyciągnęli już fotoradar z szafy. W tej chwili nie jest jednak użytkowany. W tej chwili uzgadnianie z policją są lokalizacja fotoradarów i oznakowanie miejsc kontroli. Podobne ustalenia trwają w Małym Płocku - tu straż gminna ustawiała fotoradar przy drodze krajowej nr 63, którą większość turystów jedzie na Mazury. Jak poinformował komendant Straży Krzysztof Batorzyński, fotoradar już niedługo będzie wykorzystywany.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę