Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kierowcy - noga z gazu. Będzie więcej fotoradarów w Podlaskiem

Już niedługo na ulicach pojawią się kolejne fotoradary. Od 1 lipca Strażnicy Miejscy mogą znowu wystawiać mandaty za zbyt szybką jazdę.

Nie wszędzie jednak skorzystają z tej możliwości. W Białymstoku fotoradar będzie wykorzystywany tylko do wspólnych akcji z policją. Jak Radiu Białystok powiedział rzecznik prasowy białostockiej Straży Miejskiej Jacek Pietraszewski, w ubiegłym roku takie kontrole były prowadzone tylko 3 razy. W Łomży strażnicy wyciągnęli już fotoradar z szafy. W tej chwili nie jest jednak użytkowany. W tej chwili uzgadnianie z policją są lokalizacja fotoradarów i oznakowanie miejsc kontroli. Podobne ustalenia trwają w Małym Płocku - tu straż gminna ustawiała fotoradar przy drodze krajowej nr 63, którą większość turystów jedzie na Mazury. Jak poinformował komendant Straży Krzysztof Batorzyński, fotoradar już niedługo będzie wykorzystywany.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę