Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Zambrowscy samorządowcy grożą secesją

Samorządowcy z Zambrowa i okolicznych gmin coraz częściej mówią o wyjściu miasta i całego powiatu zambrowskiego z województwa podlaskiego. Jak twierdzi starosta zambrowski Stanisław Krajewski cierpliwość samorządowców już się wyczerpała. Chodzi o pomijanie przez władze województwa w Białymstoku potrzeb regionu i odrzucanie zgłaszanych przez gminy projektów, a czarę goryczy przepełniła decyzja władz województwa nie przyznająca Zambrowowi funduszy na adaptację hali po Zamtexie w której prace miało znaleźć co najmniej 400 osób. Starosta podkreśla, że wyjście powiatu z województwa prawnie jest możliwe, aczkolwiek proces nie jest prosty.


Co ciekawe pierwszy krok w kierunku secesji wykonali przed kilkoma laty samorządowcy z podzambrowskiej gminy Szumowo. Radni tej gminy przyjęli stanowisko w którym twierdzą, że bardziej czują się związani z Mazowszem i w jego granicach administracyjnych widzą swoje miejsce.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę