Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Burzowa pogoda na razie nas nie opuszcza.

Synoptycy ostrzegają, że po południu i nocą w regionie ponownie mogą pojawić się burze nawet z gradem. Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB szacuje, że prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90%.

Zgodnie z wydanym o godz. 12.00 ostrzeżeniem spodziewanym na terenie województwa podlaskiego burzom z gradem nadano pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.
Od godz. 14:00 dnia 11.07.2011 do godz. 01:00 dnia 12.07.2011 przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 20 mm, lokalnie od 30 mm do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę