Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca sprawcą wypadku pod Bożejewem

Dwie osoby – pasażerowie mercedesa sprintera - zostały ranne gdy samochód, na łuku drogi wypadł z jezdni zjechał do rowu i dachował. Kierowca samochodu z wypadku wyszedł bez szwanku, ale trafił do policyjnej izby zatrzymań, bo okazało się, że był pijany.

Do wypadku doszło przed północą w sobotę (9 lipca). Mercedes sprinter jechał drogą krajową nr 64 od Piątnicy w kierunku Wizny. Do wypadku doszło w okolicach Bożejewa. Jak relacjonuje asp. Justyna Aćman z zespołu prasowego KWP w Białymstoku najprawdopodobniej wskutek nadmiernej prędkości kierowca mercedesa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie samochód dachował. Karetki pogotowia zabrały do szpitala dwóch pasażerów, którzy odnieśli obrażenia w tym wypadu, a policjanci zabrali kierowcę. Okazało się, że 43-letni mężczyzna w chwili gdy prowadził samochód był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę