Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Utonął 25-latek

W piątek po południu zakończyły się poszukiwania 25-letniego mieszkańca Goniądza, który dzień wcześniej utopił się w rzece Biebrza. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-latek wspólnie z kolegą wybrał się nad rzekę Biebrza tam spożywali alkohol. Następnie weszli do wody, aby popływać.

W pewnej chwili mężczyzna zanurkował i już nie wypłynął na powierzchnię. Jego kolega natychmiast o zaistniałej sytuacji powiadomił Policję. Nurkowie Straży Pożarnej szukali mężczyzny do zmroku. Następnego dnia wznowiono poszukiwania. Ciało zostało znalezione następnego dnia po południu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę