Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Znowu będą burze. Może spaść grad

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzegają przed burzami, które w niedzielne popołudnie mogą nawiedzić region. Lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr osiągnie w porywach do 90 km/h.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem do godz. 21:00, zwłaszcza nad zachodnią częścią województwa  przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 15 mm do 20 mm, lokalnie od 30 mm do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 90 km/h. Lokalnie także możliwy grad.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę