Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna kolizja na drodze 61

Wczoraj po południu w miejscowości Popowo w okolicach Grajewa na trasie krajowej numer 61 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący ciężarówką uderzył w autokar, którym podróżowała 33 osobowa wycieczka z Litwy.


Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ze wstępnych ustaleń wynika, że 54- letni kierowca tira nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go autokaru i uderzył w jego tył. Pojazdem podróżowała 33-osobowa wycieczka z Litwy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Grajewscy policjanci sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym ponadto „drogowe konto” 54-latka wzrosło o 6 punktów karnych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę