poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

X Mistrzostwa SP 10 w pływaniu

04.12.2004r w sobotę na basenie przy SP 10 w Łomży odbyły się X Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10 w pływaniu. Startowało 73 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych: SP 10, SP 9, SP 7, SP 2 oraz SP 1 z Kona i SP 3 z Zambrowa. Uczestnicy rywalizowali o medale w 14 konkurencjach i trzech kategoriach wiekowych.

Wyniki mistrzostw:

50m st. motylkowy chłopcy
1.Brzózka Przemek SP10 0;42,34
2.Kotlewski Tomek SP1 Kolno 0;47,20

50m st. dowolny dziewczęta klasy III-IV
1.Panasiuk Julia SP1 Kolno 0;40,47
2.Żuk Joanna SP10 0;43,15
3.Kryszuk Julia SP3 Zambrów 0;46,50
4.Szczytkowska Anna SP1 Kolno 0;46,59
5.Szymańska Diana SP9 0;49,03
6.Wiaksa Aneta SP3 Zambrów 0;49,83
7.Niedbała Daria SP1 Kolno 0;51,37
8.Polakowska Małgosia SP3 Zambrów 0;54,45
9.Wiaksa Iza SP3 Zambrów 0;55,38
10.Oleszczuk Marta SP7 1;04,37
11.Piorunek Magda 1;07,41

50m st. dowolny dziewczęta klasy V-VI
1.Maliszewska Paulina SP7 0;39,94
2.Białobrzewska Sylwia SP1 Kolno 0;41,17
3.Sztachańska Kasia SP1 Kolno 0;41,76
4.Miklikowska Ola SP7 0;41,86
5.Listowska Beata SP10 0;41,86
6.Tykocka Weronika SP10 0;44,11
7.Żelazna Weronika SP1 Kolno 0;45,96
8.Konopko Ola SP10 0;46,44
9.Szeremet Monika SP10 0;46,47
10.Świsłocka Małgosia SP1 Kolno 0;49,07

50m st. dowolny chłopcy klasy III-IV
1.Kołakowski Kuba SP10 0;39,66
2.Godlewski Piotr SP10 0;43,59
3.Zielewicz Jakub SP 0;43,77
4.Dziekoński Kuba SP7 0;45,00
5.Narożny Mateusz SP3 Zambrów 0;47,15
6.Skowron Daniel SP7 0;48,40
7.Ślesicki Błażej SP9 0;49,06
8.Wawrzyniak Piotr SP10 0;49,79
9.Kamiński Adrian SP7 0;51,41
10.Modzelewski Paweł SP10 0;53,73
11.Kozłowski Mateusz SP9 0;55,20
12.Pikuliński Kamil SP1 Kolno 0;56,40
13.Lipski Łukasz SP7 0;56,41
14.Szerszun Tomek SP9 1;08,66
15.Karwowski Adam SP1 Kolno 1;08,98
16.Korytkowski Mateusz 1;18,95

50m st. dowolny chłopcy klasy V-VI
1.Godlewski Michał SP10 0;34,35
2.Bednarczyk Patryk SP1 Kolno 0;35,27
3.Żuk Krzysztof SP10 0;35,35
4.Brzózka Przemek SP10 0;36,20
5.Kotlewski Tomasz SP1 Kolno 0;38,80
6.Cholewicki Krzysztof 0;39,87
7.Polakowski Jakub SP3 Zambrów 0;41,50
8.Frołow Piotr SP7 0;42,54
9.Karpacki Łukasz SP10 0;43,51
10.Krzyszkowiak Konrad 0;46,25
11.Gosiewski Michał SP10 0;47,28
12.Makowski Patryk SP7 0;49,83
13.Ciborowski Jan SP10 1;08,85 dyskwalifikacja
14.Domitrz Jakub SP9 1;09,89

25m st. dowolny dziewczęta i chłopcy klasy I-II
1.Kotlewska Karolina SP1 Kolno 0;23,75
2.Konopka Monika SP10 0;24,83
3.Modzelewska Ewa SP9 0;29,00
4.Domarczyk Juli SP9 0;29,13
5.Daniszenko Adam SP9 0;29,13
6.Matys Bartek 0;33,94
7.Redyk Weronika 0;34,13
8.Jackowska Ola SP10 0;34,31
9.Zawadzka Ola SP10 0;35,69
10.Chojnowski Kuba 0;38,15

50m st. klasyczny dziewczęta klasy III-IV
1.Żuk Joanna SP10 0;53,96
2.Oleszczuk Marta SP7 1;00,97
3.Szymańska Diana SP9 1;07,90

50m st. klasyczny dziewczęta klasy V-VI
1.Miklikowska Ola SP7 0;47,99
2.Maliszewska Paulina SP7 0;48,47
3.Kamińska Wiktoria SP7 0;51,12
4.Sztachańska Kasia SP1 Kolno 0;55,07
5.Obrycka Kasia SP10 0;56,20
6.Jabłonowska Natalia SP3 Zambrów 0;57,72
7.Sienicka Paulina SP2 0;58,67
8.Maksimowicz Anna SP2 0;58,69
9.Skaradzińska Ewelina SP1 Kolno 1;01,73

50m st. klasyczny chłopcy klasy IV-VI
1.Żuk Krzysztof SP10 0;47,45 2.Kołakowski Kuba SP10 0;50,33
3.Rainko Marcin SP1 Kolno 0;51,01
4.Karpacki Łukasz SP10 0;52,00
5.Orłowski Bartek SP3 Zambrów 0;53,14
6.Żebrowski Bartek 0;54,59 dyskwalifikacja
7.Samul Piotr SP1 Kolno 0;56,12
8.Frołow Piotr SP7 0;59,23
9.Dziekoński Kuba SP7 0;59,78
10.Kamiński Adrian SP7 1;01,01
11.Korytkowski Mateusz 1;23,05
12.Domitrz Jakub SP9 1;25,00 dyskwalifkacja

25m st. grzbietowy dziewczęta i chłopcy klasy I-II
1.Konopka Monika SP10 0;26,53
2.Modzelewska Ewa SP9 0;28,53
3.Kotlewska Karolina SP1 Kolno 0;30,33
4.Domarczyk Julia SP9 0;30,73
5.Jackowska Ola SP10 0;32,21
6.Daniszenko Adam SP9 0;33,31
7.Zawadzka Ola SP10 0;36,53

50m st. grzbietowy dziewczęta klasy III-IV
1.Panasiuk Julia SP1 Kolno 0;44,04
2.Piorunek Magda 0;52,32
3.Wiaksa Izabela SP3 Zambrów 0;55,28
4.Szczytkowska Magda SP1 Kolno 0;56,32
5.Niedbała Daria SP1 Kolno 0;57,62
6.Wiaksa Anet SP3 Zambrów 1;02,90

50m st. grzbietowy dziewczęta klasy V-VI 1.Listowska Beata SP10 0;48,97
2.Maksimowicz Anna SP2 0;50,11
3.Skonieczny Julia SP3 Zambrów 0;53,55
4.Jackowska Paulina SSP 0;57,06

50m st. grzbietowy chłopcy klasy III-IV
1.Godlewski Piotr SP10 0;53,12
2.Wawrzyniak Piotr SP10 0;53,80
3.Narożny Mateusz SP3 Zambrów 0;56,47
4.Ślesicki Błażej SP9 0;58,62
5.Modzelewski Paweł SP10 0;59,06
6.Szerszun Tomek SP9 1;03,33
7.Kozłowski Mateusz SP9 1;03,49
8.Lipski Łukasz SP7 1;04,15

50m st. grzbietowy chłopcy klasy V-VI
1.Godlewski Michał SP10 0;41,47
2.Cholewicki Krzysztof 0;47,64
3.Rybicki Jarek SP9 0;49,03
4.Krzyszkowiak Konrad 0;50,34
5.Bednarczyk Patryk SP1 Kolno 0;50,69
6.Mojkowski Paweł SP1 Kolno 0;52,69
7.Frołow Piotr SP7 0;53,18
8.Makowski Patryk SP7 0;58,37

Sztafety 4x25 m st. zmienny dziewcząt
1. Łomża I 1;24,53
2. Kolno 1;29,79
3. Łomża II 1;30,01
4. Zambrów 1;42,47
5. Łomża (klasa I-II) 2;15,16

Sztafety 4x25 m st. zmienny chłpcy
1. Łomża I 1;22,57
2. Kolno 1;25,08
3. Łomżą III 1;27,29
4. Łomża II (klasa III-IV) 1;45,19

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę