Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wieczorem i nocą mogą być burze

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzegają przed burzami, lokalnie z gradem, które jeszcze przed wieczorem mogą wystąpić nad regionem. Taka pogoda ma utrzymać się przez cała noc i do jutrzejszego południa. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Wydane ostrzeżenie ważne jest od godz. 19:00 dnia 08.07.2011 do godz. 12:00 dnia 09.07.2011.
„Przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 5 mm do 15 mm, lokalnie od 25 mm do 35 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 65 km/h. Lokalnie także możliwy grad” - opisuje dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę