Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Rząd trochę dołoży nam do remontu Poznańskiej

606 tys zł – tyle miasto Łomża otrzyma w ramach „Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych” na budowę kawałka ul. Poznańskiej od Alei Legionów do Poligonowej. To mniej niż 1/4 wnioskowanej przez miasto kwoty. Całość zadania była szacowana przez urzędników z ratusza na grubo ponad 5 mln zł. Droga ma być wyremontowana do końca października.

W sumie wyremontowany ma być odcinek ulicy Poznańskiej o długości niespełna 800 metrów wraz wykonaniem remontu skrzyżowania z ul. Akademicką. Remont ulicy Poznańskiej będzie polegał na: - wykonaniu nowej jezdni o szer. 10,00 m z poszerzeniem do 12,5 m w rejonie dojazdu do przejazdu kolejowego i wykonaniu nowego skrzyżowania z ulicą Akademicką o pełnej nowej konstrukcji, z tym że na dojeździe do mostu (odcinki o długości ok. 10 m ze zwężeniem do 7 m z każdej strony mostu).
Wykonawca będzie musiał także zbudować tu nowe chodniki, ścieżkę rowerową, oświetlenie  i  sygnalizację świetlną.
Dodajmy, że miasto już ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy tego zadania i niebawem ma być on rozstrzygnięty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę