Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS ze Stomilem zagra jednak w Łomży

Łomżyński Klub Sportowy 1926 poinformował, że uzyskał dziś zgodę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na rozegranie na stadionie przy ul Zjazd meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski z OKS 1945 Olsztyn. Spotkanie to odbędzie się 20 lipca o godz. 19.00. Wczoraj pisaliśmy, że ŁKS-owi grozi walkower, bo nie może zagrać na stadionie, który jest zamknięty...

Dodajmy, że dziś podczas sesji Rady Miasta prezydent Mieczysław Czerniawski dopytywany przez radnych Łomży o to spotkanie zapewniał, że mecz na pewno zostanie rozegrany w Łomży, choć jak wyjaśniał miasto będzie musiało wyłożyć na to jakieś środki.

Przypomnijmy jeszcze wczoraj po południu Jarosław Kulesza  prezes ŁKS 1926 Łomża mówił nam, że ŁKS-owi, który zdobył Okręgowy Puchar Polski w piłce nożnej i zakwalifikował się do dalszych rozgrywek na szczeblu centralnym, grozi walkower z powodu zamknięcia stadionu przy ul Zjazd. Decyzją dyrektora MOSiR, z powodu prowadzonych zabiegów pielęgnacyjnych muraw, boisko główne zamknięte jest od 27 czerwca do 15 sierpnia, a płyta boiska treningowego od 4 lipca do 28 sierpnia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę