Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Droga była za wąska...?

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch opli. Do wypadku doszło wczoraj po południu w pobliżu miejscowości Borkowo na prostym odcinku trasy relacji Kolno – Mały Płock. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że winnym wypadku był 23-letni mieszkaniec Warszawy, który jechał z podczepiona lawetą, na której był jacht.

Jak podają policjanci najprawdopodobniej poruszał się zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem. Laweta zjechała kołami na pobocze zarzucając opla na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka drugim oplem. W wyniku zderzenia jego kierowca i pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Wszyscy pasażerowie i kierowca z opla przewożącego na lawecie jacht nie doznali żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę