Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stadion zamknięty, ŁKS-owi grozi walkower...?

Główne zdjęcie
Tak cieszyli się piłkarze ŁKS-u ze zdobycia, na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży, Okręgowego Pucharu Polski. (fot. is)

20 lipca ŁKS 1926 Łomża ma spotkać się w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn. Mecz miał być rozgrywany na stadionie w Łomży, ale okazuje się, że nie jest to możliwe. Stadion jest zamknięty. - Rozmawiamy z PZPN-em o przeniesieniu meczu do Olsztyna, ale jeśli się nie zgodzi dostaniemy walkower – mówi Jarosław Kulesza prezes łomżyńskiego klubu.

Zgodnie z decyzją dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zarządza m.in. stadionem przy ul. Zjazd, płyta główna stadionu jest zamknięta od 27 czerwca do 15 sierpnia, a płyta boiska treningowego od 4 lipca do 28 sierpnia. Tłumaczone jest to koniecznością przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych muraw, których najwyraźniej nie można przerwać nawet na chwilę i nawet dlatego, że ŁKS Łomża po latach zdobył wreszcie Okręgowy Puchar Polski w piłce nożnej i zakwalifikował się do dalszych rozgrywek na szczeblu centralnym.
- Zwróciliśmy się z prośbą aby stadion udostępniono nam 20 lipca, ale decyzja była odmowna – mówi prezes ŁKS-u, dodając, że jeśli PZPN nie zgodzi się na przeniesienie meczu do Olsztyna, ŁKS dostanie walkower i odpadnie z rozgrywek.

PS.
Kilka dni temu otrzymaliśmy zaproszenie na zgromadzenie Świadków Jehowy, które ma odbyć się w dniach 22-24 lipca 2011 roku na Stadionie Miejskim przy ul Zjazd w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę