Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Trzecie Mistrzostwo Polski Fiodorow

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow na najwyższym podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Joanna Fiodorow, zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane w Gdańsku, zdobyła - po raz trzeci z rzędu - tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski w rzucie młotem. Asia rzuciła 66m 61cm i wyprzedziła drugą zawodniczkę o 4 metry. Po tych Mistrzostwach Fiodorow została powołana w skład reprezentacji kraju na Młodzieżowe Mistrzostw Europy do Ostrawy (14-17.07.2011r.).

- Mam w tej chwili, w kategorii młodzieżowej, szósty wynik w Europie, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak podjąć walkę o medal, bo na pewno szanse są – mówi Joanna Fiodorow. Zawodniczka przypomina, że dwa lata temu ma mistrzostwa do Kownie, jechałam bodajże z 15 wynikiem, a zajęłam 4 lokatę przegrywając medal zaledwie 6cm.
Dodajmy, że wynik z Gdańska jest słabszy o 22 cm od rekordu życiowego łomżyńskiej zawodniczki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę