Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Na przemytniczym szklaku

Biegnąca przez region droga krajowa nr 61 to jeden z głównych szlaków przemytniczych. Ze wschodu na zachód przewożony jest nielegalny alkohol, a w kierunku Litwy jadą przede wszystkim kradzione na zachodzie Europy luksusowe samochody. W piątek pod Grajewem policjanci zatrzymali 30-letniego Litwina, który jechał skradzioną dzień wcześniej w Holandii terenowa hondą.

Kierowca hondy został zatrzymany, a auto trafiło na parking. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. To kolejny z ostatnich dni przykład na to, że „61” to przemytniczy szlak. Kilka dni wcześniej w Rajgrodzie (także na 61) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Hondę CRV, której kierujący znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało auto prowadził 20-letni Litwin, który prowadził samochód skradziony dzień wcześniej na terenie Holandii. Auto było na polskich tablicach rejestracyjnych a w bagażniku był drugi komplet tablic, który prawdopodobnie był także kradziony.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę