Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miasto sprzeda pół hektara parku...?

Główne zdjęcie
Mapka z załącznika do projektu uchwały

Prezydent Łomży skierował do Rady Miasta projekt uchwały dotyczący zgody na sprzedaż niemal pół hektara gruntu przy ul. Reymonta. To kawałek parku na osiedlu Górka Zawadzka, na którym teraz miałby stanąć kolejny blok. Proponowana cena wywoławcza działki to 978 tys 200 zł (+ 23% Vat).

Jak czytamy we wniosku skierowanym na najbliższą – środową – sesję Rady Miasta działka, która miasto chce wystawić zgodnie z wydana w kwietniu tego roku decyzją o warunkach zabudowy jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowa wielorodzinną.

Przypomnijmy, że ta sama działka miała stać się przedmiotem jednej z ostatnich transakcji poprzednich władz miasta. W październiku ubiegłego roku prezydent Jerzy Brzeziński proponował aby wymienić ją z Łomżyńską Spółdzielnią Mieszkaniową za dawna strzelnice przy ul. Konstytucji 3 Maja, na której nakładem rządu 4,5 mln zł (przede wszystkim za pieniądze miasta) zbudowano tereny sportowo-rekreacyjne ze skate parkiem, ścianką wspinaczkową i fontanną. Radni miasta wówczas nie zgodzili się na taką zamianę.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę