Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezrobocie spada bardzo wolno

W czerwcu rejestry Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży uszczupliły się o 208 osób. Bez pracy w Łomży i najbliższej okolicy jest już „tylko” 5550 osób. To o blisko 7% więcej niż rok temu. W czerwcu 2011 roku pracę podjęło 278 bezrobotnych, tj. o 6 osób mniej niż w ubiegłym miesiącu.

Na koniec czerwca 2011 roku bezrobotni z miasta Łomży stanowili 62,2% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i było ich 3447. Stopa bezrobocia dla miasta Łomży w czerwcu wyniosła 14,7%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 10,4%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę