Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

24-latek z Ostrowi Mazowieckiej mistrzem w piciu mleka na czas

Paweł Zdziarski z Ostrowi Mazowieckiej o prawie 1 sek. poprawił swój ubiegłoroczny wynik i obronił tytuł Mistrza w Piciu Mleka. 24-latkowi pochłonięcie - bo inaczej tego nie można nazwać - litra mleka zajęło 6,68 sek., za co, podobnie jak przed rokiem, odebrał talon na tygodniowe wczasy dla dwóch osób w Zakopanem.

W konkursie wystartowało z różnym szczęściem 15 zawodników - niektórym wypicie litra mleka zajęło prawie minutę, inni nie podołali w ogóle temu wyzwaniu.

Ten konkurs to jedna z licznych atrakcji odbywającego się w Wysokiem Mazowieckiem od trzech lat Światowego Dnia Mleka organizowanego przez Mlekovitę we współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich.

Jest to okazja i do uhonorowania ludzi najbardziej zasłużonych dla wysokomazowieckiej spółdzielni, i do festynu rodzinnego z licznymi atrakcjami i koncertami dla nich i dla wszystkich mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę