Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Policjanci z Jedwabnego wyciągnęli mężczyznę z samochodu, który się spalił

Główne zdjęcie
Spalone auto z wypadku

Na drodze Jedwabne – Przytuły fiat panda uderzył w drzewo. Kierowcę ze zniszczonego samochodu wyciągnęli policjanci. Jak mówią strażacy uratowali mu życie. Chwilę później samochód stanął w płomieniach, a gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki straży pożarnej samochód już cały spłonął.

Spalone auto z wypadku
Spalone auto z wypadku

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie mniej więcej kilometr od Jedwabnego. I przekazywanych nam informacji wynika, że policjanci jechali za pandą, która nagle zjechała z drogi i uderzyła w drzewo, i widzieli to zdarzenie.
- Dzięki temu, że policjanci wyciągnęli mężczyznę z samochodu on przeżył. Inaczej by zginął w płomieniach – mówią strażacy chwaląc policjantów.
Ranny kierowca pandy został zabrany do szpitala. Na razie nie wiadomo dlaczego kierowany przez niego samochód nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę