Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zamiast lotniska zbudują drogę Nowogród – Kuzie?

„Pieniądze zarezerwowane na inwestycję w port lotniczy możemy wykorzystać m.in. na pilne projekty przebudowy dróg wojewódzkich.(...) W pierwszej kolejności środki zostaną przeznaczone na realizację ponad 34 km dróg wojewódzkich: odcinek dróg 645 i 648 granica województwa – Nowogród (inwestycja warta 110 mln zł); odcinek drogi 671 Janów – Korycin (inwestycja warta 50 mln zł); odcinek drogi 678 obwodnica Księżyna (inwestycja warta 126,3 mln zł)” - czytamy w najnowszym wydaniu biuletynu o realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Być może na realizację może załapać się także odcinek drogi wojewódzkiej nr 668 – Jedwabne – Przytuły, który jest na liście rezerwowej.
„Kolejne, rezerwowe projekty będą realizowane w zależności od wartości uwolnionych środków (np. dzięki oszczędnościom przetargowym, które w poprzednich postępowaniach sięgały nawet 20 proc. wartości inwestycji)” - czytamy w tej samej informacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę