Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pada i zalewa...

Główne zdjęcie
Wypompowywanie wody z piwnic Urzędu Skarbowego

Deszcz, który nieprzerwanie od poranka pada coraz bardziej doskwiera mieszkańcom Łomży i regionu. Na wielu ulicach Łomży – zwłaszcza tych będących w remoncie – kałuże i płynące strumienie wody skutecznie utrudniają jazdę. Ludzie wzywają też straż pożarną aby wypompowała wodę z piwnic domów, czy zakładów pracy. Zagrożone zalaniem jest także archiwum Urzędu Skarbowego przy ul. Kaktusowej w Łomży.

Jak informuje dyżurny KMP PSP w Łomży strażacy wypompowują wodę w kilku miejscach. Jedna z większych akcji – na miejscu pracują dwie pompy – jest prowadzona przy ul. Ciepłej, gdzie woda zbiera się na terenie jednego z zakładów i zagrażała już zalaniem hali produkcyjnej.
Nie do wszystkich zgłaszanych wezwań strażacy wyjeżdżają. Jak mówi dyżurny jeśli poziom wody np. w piwnicy budynku nie przekracza 4-5 cm to pompy będące na wyposażeniu jednostek nie są w stanie jej zebrać.
- W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem pozostaje samodzielne jej zbieranie do wiader i wylewanie, bo my pomóc i tak nie możemy – tłumaczy dyżurny.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę