Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pływać można taniej...

MOSiR Łomża, zarządca pływalni przy ul. Wyszyńskiego, obniża ceny biletów wstępu na tę pływalnie. Zamiast 9 zł za bilet normalny teraz płaci się 6,75zł, a za bilet ulgowy 4,5 zł, a nie tak jak było jeszcze wczoraj 6 zł. Przecena ma obowiązywać tylko w lipcu.

Od dziś o 25% spadają wszystkie ceny jednorazowych wejść na basen przy ul. Ks kard. Stefana Wyszyńskiego. Jak podaje MOSiR przecena to „wakacyjna promocja”. Oddany do użytku w marcu basen przy ul. Wyszyńskiego w wakacje czynny będzie tylko do końca lipca. W sierpniu basen ten będzie zamknięty w związku z tradycyjną coroczną przerwą technologiczną.
Wówczas ruszy za to Pływalnia nr 1, czyli basen przy ul. Niemcewicza, który przerwę technologiczną ja już teraz – do końca lipca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę