Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Oda do radości” z ratuszowej wieży

Dziś rozpoczęła się Polska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej. Co sześć miesięcy kolejne państwo członkowskie Unii Europejskiej przewodniczy pracom Rady Unii Europejskiej i reprezentuje ją na arenie międzynarodowej. Z okazji „przejęcia” władzy przez Polskę dziś wielu – zwłaszcza polityków - świętuje. W świętowanie tego dnia włączyła się także Łomża, gdzie w piątkowe południe z ratuszowej wieży dało się słyszeć „Odę do radości”, czyli hymn Unii Europejskiej.

- Tak potwierdzam. Codziennie przez najbliższe pół roku w Łomży po hejnale miasta będzie rozbrzmiewał także hymn Unii Europejskiej – mówi Jacek Babiel, doradca prezydenta Łomży. 

Dodajmy, że Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004. Zaś „Oda do radości” Ludwiga van Beethovena jest hymnem Unii Europejskiej od 1986 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę