Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pada i padać będzie przez cały dzień

Synoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu, które w regionie mogą utrzymywać się niemal przez całą dobę. Może spaść nawet do 50 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni. - Lokalnie opady będą miały charakter ulew i towarzyszyć im będą burze z porywami wiatru do 60 km/h – ostrzega Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW.

Zgodnie z tzw. prognozą numeryczną w Łomży opady nasilą się po południu. Jutro ma być pochmurnie, ale raczej bez opadów i znacznie chłodniej niż w ostatnich dniach – do +11 – 12st.C. W niedzielę zdecydowanie pogodniej   i trochę cieplej do +17 – 18st.C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę