Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Masz rower? To go pilnuj!

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Policjanci apelują do właścicieli rowerów o właściwe zabezpieczanie i nadzór nad swoim mieniem. Jak informuje st. sierż. Ewelina Szlesińska policja łomżyńska odnotowuje już przypadki kradzieży rowerów.

Przed tygodniem (22 czerwca) dyżurny policji w Łomży został powiadomiony o tym, że z nie zamkniętej wózkowni przy ulicy Słowackiego zniknął rower górski o wartości 500zł. Kolejny rower zginął przedwczoraj. Jego właścicielka około godziny 14.00 pozostawiła go przy sklepie przy ul. Chopina. Gdy wróciła roweru już nie było Straty oszacowała na sumę 1950 zł.
- W związku z tym, zwracamy się z apelem do mieszkańców Łomży  i regionu o to, aby zwrócić uwagę na to w jaki sposób przechowujemy swoje rzeczy i jak je zabezpieczamy. Pod żadnym pozorem nie pozostawiajmy ich bez nadzoru – apeluje st. sierż. Ewelina Szlesińska. - Moment nieuwagi, pośpiech i roztargnienie mogą nas kosztować wiele, bo niezabezpieczone odpowiednio mienie staje się łatwym łupem dla przestępców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę