Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zmarł mężczyzna, który uderzył skuterem w spychacz

58-letni mężczyzna, który dziś przed południem kierujący skuterem uderzył w spychacz zmarł w szpitalu. Przypomnijmy do nietypowego wypadku doszło przed godz. 11. na placu budowy drogi przy skrzyżowaniu ulic Legionów i Przykoszarowej.

Kierujący skuterem mężczyzna jadąc Aleją Legionów w pewnym momencie przejechał przez taśmę zabezpieczającą i uderzył w łychę spychacza. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo podjętych prób ratowania jego życia zmarł. Według nieoficjalnych informacji przyczyną śmierci, ale także i wypadku mógł być zawał serca. Dokładnie określi to zapewne sekcja zwłok.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę