Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

W Łomży kąpieliska nie ma, ale woda nadaje się do kąpieli

- W województwie podlaskim mamy tylko dwa czynne kąpieliska w Suwałkach i Siemiatyczach – mówi Andrzej Jarosz rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku. - W tych dwóch kąpieliskach to my badany wodę czy jest bezpieczna do kąpieli. W województwie jest też zgłoszonych około dwudziestu tzw. miejsc wyznaczonych do kąpieli, ale tam wodę bada organizator. I właśnie w Łomży na Narwi przy moście Hubala, w tym roku po raz pierwszy od lat, kąpieliska nie ma, ale jest za to „miejsce do kąpieli”.

Kąpielisko w Łomży znikło, bo miejsce do kąpieli jest mniej kłopotliwe. W związku ze zmianami w prawie organizatorzy kąpielisk muszą zgromadzić odpowiednie dokumenty i przeprowadzić badania wody (przed sezonem oraz cztery razy w sezonie), a także analizę ekologiczną okolicy.  W przypadku „miejsc do kąpieli” organizator ma mniej obowiązków i mniejsze koszty: trzeba tylko przeprowadzić badanie wody przed sezonem i raz w sezonie. 
- Woda w Narwi w Łomży była badana jest dobra – zapewniono nas w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę