Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Nastolatek śmiertelnie pobił 40-latka

Do zdarzenia doszło jeszcze w połowie maja w Łomży, ale dopiero teraz ujawniane są i to szczątkowe dane w tej sprawie. Udało się ustalić sprawce śmiertelnego pobicia 40-latka. Okazał się nim 16-letni chłopak. Został zatrzymany, a teraz sąd ma odpowiedzieć na pytanie prokuratury czy może on być sądzony jak dorosły.

„17 maja, w jednym z łomżyńskich mieszkań, doszło do uszkodzenia ciała 40 letniego mężczyzny, w wyniku którego mężczyzna zmarł po kilku dniach w szpitalu. Zatrzymaliśmy w tej sprawie sprawcę, którym okazał się 16 letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna trafił do schroniska dla nieletnich” - to właściwie wszystkie informacje przekazane oficjalnie przez policję. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży. Ta także potwierdza te informacje, ale zarówno policjanci jak i śledczy niewiele więcej chcą mówić, bo sprawa jest ciągle wyjaśniana. Według nieoficjalnych informacji prawdopodobnie pokłócili się o pieniądze, a nastolatek dorosłego mężczyznę miał uderzyć taboretem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę