Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: kolejny raz nie udało się zacząć procesu ws. Wjaneksu

Po raz drugi nie mogła rozpocząć się dziś (28.06.) przed łomżyński sądem sprawa hurtowni Wjanex. W pierwszym terminie czterotygodniowe zwolnienie lekarskie złożył główny oskarżony, tym razem taki sam dokument przedstawił drugi ze współoskarżonych.

Prokuratura zarzuca im, że pod koniec ubiegłego wieku stworzyli wspólnie hurtownię, która służyła wyłudzaniu towarów od producentów. Mimo iż funkcjonowała tylko kilka miesięcy, kilkadziesiąt firm z całej Polski straciło na kontaktach z nią prawie 3 miliony złotych.

Hurtownię zlikwidowano, zaś jej nominalny prezes Marek Ż. od roku poszukiwany jest listem gończym. Zdaniem prokuratora jednak faktycznym właścicielem Wjaneksu był znany łomżyński przedsiębiorca Jerzy W. i to on jest głównym oskarżonym w tej sprawie.

Sprawa miała rozpocząć się 23 maja, jednak wówczas Jerzy W. przedstawił zwolnienie lekarskie. W drugim terminie, czyli dziś (28.06.) podobny dokument przedstawił sądowi następny z pięciu oskarżonych. Kolejny termin rozpoczęcia sprawy Wjaneksu nie został jeszcze ustalony.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę