Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wybuchowe znalezisko w śmieciach...

Nietypowego odkrycia dokonali dziś rano pracownicy zakładu utylizacji odpadów w Miastkowie. Wśród śmieci był granat. - Poinformowaliśmy policję, na miejsce wezwano służby saperskie, które już go zabrały - mówi Zbigniew Szewczyk, kierownik zakładu, dodając, że wybuchowe znalezisko nie zatrzymało pracy sortowni.

Jak mówi Szewczyk granat był na, a właściwie tuż obok, pryzmy kompostowej. To oznaczałoby, że najprawdopodobniej trafił tu wraz ze śmieciami i przeszedł całą linię w nowej sortowni...
- Nie wiem jak ten granat znalazł się na terenie zakładu. Nie mogę wykluczyć i takiej wersji, że przyjechał w śmieciach  - mówi kierownik.

Jak przyznaje to pierwsze „wybuchowe” znalezisko odkąd ruszyła sortownia. Wcześniej bywały inne nietypowe odkrycia. Wśród śmieci na taśmie sortownika dostrzeżono np. martwego młodego psa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę