niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Wybuchowe znalezisko w śmieciach...

Nietypowego odkrycia dokonali dziś rano pracownicy zakładu utylizacji odpadów w Miastkowie. Wśród śmieci był granat. - Poinformowaliśmy policję, na miejsce wezwano służby saperskie, które już go zabrały - mówi Zbigniew Szewczyk, kierownik zakładu, dodając, że wybuchowe znalezisko nie zatrzymało pracy sortowni.

Jak mówi Szewczyk granat był na, a właściwie tuż obok, pryzmy kompostowej. To oznaczałoby, że najprawdopodobniej trafił tu wraz ze śmieciami i przeszedł całą linię w nowej sortowni...
- Nie wiem jak ten granat znalazł się na terenie zakładu. Nie mogę wykluczyć i takiej wersji, że przyjechał w śmieciach  - mówi kierownik.

Jak przyznaje to pierwsze „wybuchowe” znalezisko odkąd ruszyła sortownia. Wcześniej bywały inne nietypowe odkrycia. Wśród śmieci na taśmie sortownika dostrzeżono np. martwego młodego psa.

190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę