Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Trójkąt: Białystok, Łomża, Suwałki...

Prezydenci Łomży i Białegostoku, oraz zastępca prezydenta Suwałk spotkali się dziś w łomżyńskim ratuszu. Wszyscy trzej są gośćmi Podlaskiego Forum Gospodarczego, już które po raz drugi w tym roku swoje wyjazdowe posiedzenie zorganizowało w Łomży. - Celem spotkania jest chęć zapoznania się ze stanem obecnym i perspektywami rozwoju Białegostoku, Łomży i Suwałk - mówił Witold Karczewski, przewodniczący PFG.

od lewej: Maciej Zajkowski - prezes ŁIP-H, Tadeusz Truskolaski - prezydent Białegostoku, Witold Karczewski - przewodniczący PFG, Mieczysław Czerniawski - prezydent Łomży, Łukasz Kurzyna - z-ca prezydenta Suwałk.
od lewej: Maciej Zajkowski - prezes ŁIP-H, Tadeusz Truskolaski - prezydent Białegostoku, Witold Karczewski - przewodniczący PFG, Mieczysław Czerniawski - prezydent Łomży, Łukasz Kurzyna - z-ca prezydenta Suwałk.

Podlaskie Forum Gospodarcze przed 10 laty powołało 12.  różnych organizacji zrzeszających przedsiębiorców z województwa podlaskiego i „stanowi płaszczyznę wypracowywania programów działania i prezentowania spraw przedsiębiorców wobec władz administracji państwowej, samorządowej, jak również innych organizacji działających w sferze okołobiznesowej”.
- Chcemy dowiedzieć się od gospodarzy tych miast jak oceniają sytuację w mieście i co będzie z dalszym rozwojem, ze szczególnym uwzględnieniem tych działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości – wyjaśniał cel spotkania przewodniczący Karczewski.
Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski witając w ratuszu  gości podkreślał, że prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski jest tu po raz pierwszy, ale jak wyjaśniał jego tu obecność zadanie  kłam twierdzeniom jakoby pomiędzy Łomża a Białymstokiem była wojna.
- Łomża, Białystok i Suwałki mogą stanowić jedność na rzecz rozwoju województwa podlaskiego – mówił Czerniawski.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę