Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Poparzona dziewczynka z Rogienic jest już w Warszawie

Główne zdjęcie
Helikopter LPG który przyleciał po dziewczynkę lądował już na nowym lądowisku helikopterów przy łomżyńskim szpitalu. (zdjęcie nadesłane do 4lomza.pl)

Mała dziewczynka, która wczoraj została dotkliwie poparzona bawiąc się w samochodzie we wsi Rogienice Wielkie, jeszcze wczoraj przed wieczorem została przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ze szpitala w Łomży do Szpital Dziecięcy im. prof. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. W dalszym ciągu nie są znane okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Przypomnijmy wczoraj mała dziewczynka z ciężkimi poparzeniami ciała została przyjęta na oddział intensywnej opieki szpitala w Łomży. Według wczoraj podawanych informacji gdy bawiła się w samochodzie wybuchł pożar.  Dziecko z ognia wyciągnął ojciec.  Pierwsze ustalenia policji wskazywały, że dziewczynka w trakcie zabawy zaprószyła ogień.
Dziś aspirant Joanna Makarewicz z KPP w Kolnie nie chce spekulować o przyczynach tragicznego zdarzenia. Mówi jedynie, że gdy policjanci dotarli na miejsce wypadku dziewczynka była już zabrana do szpitala. Samochód w którym doszło do wypadku został zabezpieczony i będzie zbadany przez biegłego. Jak mówi policjantka z zewnątrz nie widać, że w środku terenowego mitsubishi mogło dojść do takiego wypadku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę