Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

W emocjach zadała śmiertelny cios...

To 46-letnia kobieta – Anna B. - okazała się tą osobą która w ubiegłym tygodniu zabiła 51-letniego Jana R. Ciało mężczyzny, z raną kłutą klatki piersiowej, znaleziono w środowe przedpołudnie w jednym z pustostanów w pobliżu skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Legionów w Łomży. Kobieta w sobotę usłyszała prokuratorskie zarzuty, a następnie Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Do morderstwa doszło podczas kłótni. Oboje wcześniej spożywali alkohol.

Przypomnijmy wykonana sekcja zwłok Jana R. potwierdziła, że śmierć mężczyzny nastąpiła we wtorek, dzień przed znalezieniem ciała, w wyniku wykrwawienia się po ciosie zadanym nożem w serce.
Kobieta została zatrzymana niedługo po ujawnieniu zwłok mężczyzny. W troku prowadzonych czynności śledczych, w trakcie przesłuchania przyznała się do popełnienia zbrodni.

46-letnia Anna B., podobnie jak zabity Jan R. to osoba bez stałego zameldowania w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę