Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Śmiertelna 61”

Dwie ofiary śmiertelne, osiem rannych i siedem wypadków - to bilans długiego wakacyjnego weekendu na drogach województwa podlaskiego. Do wypadków w których były ofiary śmiertelne doszło na drodze krajowej nr 61 biegnącej od strony Ostrołęki przez Łomżę do Augustowa.

W sobotę po południu, niedaleko Bargłowa Dwornego 77-letni kierowca fiata zginął w zderzeniu z litewskim mercedesem. Przyczyna wypadku najprawdopodobniej było wymuszenie pierwszeństwa przez starszego mężczyznę.
W niedziele rano na odcinku między Łomżą a Chojnami pijany kierowca golfa z dużą siłą uderzył w tył jadącego przed nim daewoo nubiry. Nubira zjechała na pobocze wbijając się w przydrożne drzewo w skutek wypadku na miejscu zginęła jego 58-letnia pasażerka, natomiast kierujący w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu doszło do jeszcze jednego śmiertelnego wypadku na 61. W okolicach wsi Kobylin na prostym odcinku drogi pomiędzy Piątnicą a Stawiskami, po czołówce skody pickup z tirem zginął 25-letni mężczyzna - kierowca skody.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę