Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Poparzona 2-latka trafiła do szpitala. Bawiła się w samochodzie, w którym wybuchł pożar

2-letnia dziewczynka mocno poparzona trafiła do szpitala. Dziecko bawiło się w samochodzie, w którym nagle wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło we wsi Rogienice Wielkie kolo Kolna. Jak informuje Justyna Aćman z zespołu prasowego podlaskiej policji, rodzina przygotowywała się do wyjazdu. W krzątaninie dziecko niezauważone wyszło z domu i wsiadło do samochodu stojącego w garażu.

Według wstępnych ustaleń policji, dziewczynka w trakcie zabawy zaprószyła ogień, wnętrze samochodu zaczęło się palić. Dziecko wyciągnął z ognia ojciec. 2-latka z ciężkimi poparzeniami ciała trafiła na oddział intensywnej opieki szpitala w Łomży. (zmj)

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę