Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zrywali kobietom złote łańcuszki...

Trzech nastoletnich mieszkańców Łomży specjalizowało się w kradzieżach złotych łańcuszków. Obserwowali kobiety na których szyi wisiał złoty łańcuszek, podążali za wytypowaną osobą, po czym w ustronnym miejscu zrywali łańcuszek z szyi i uciekali. Teraz zostali zatrzymani.

Jak podaje policja w okresie od 28 maja do 17 czerwca w Łomży, doszło do pięciu zdarzeń kryminalnych: rozboju, usiłowania rozboju i 3 kradzieży, których łupem były złote łańcuszki. Sprawcy działali za każdym razem w podobny sposób. Obserwowali kobiety na których szyi wisiał złoty łańcuszek, podążali za wytypowaną osobą, po czym w ustronnym miejscu zrywali łańcuszek z szyi i uciekali. Praca operacyjna łomżyńskich policjantów pozwoliła na wytypowanie i zatrzymanie sprawców tych zdarzeń. Okazało się, że to  nieletni. Dwóch z nich ma 16-lat, trzeci jest o rok starszy. Sprawcy za swoje czyny odpowiadać będą przed właściwym dla nich sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę