Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejny tragiczny wypadek na 61.

Golf uderzył w nubirę w skutek czego pasażerka daewoo zginęła na miejscu a kierujący w stanie ciężkim trafił do szpitala. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając pomocy poszkodowanym. Po chwili został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Był pijany.

Do wypadku doszło około godziny 3.00 nad ranem na trasie krajowej numer 61 relacji Łomża - Chojnowo. Jak relacjinuje policja w tył  daewoo z dużą siłą uderzył jadący za nim golf. Nubira zjechała na pobocze wbijając się w przydrożne drzewo. W skutek wypadku na miejscu zginęła jego 58-letnia pasażerka, natomiast kierujący w stanie ciężkim trafił do szpitala. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia, w samochodzie sprawcy wypadku nikogo już nie było. Funkcjonariusze już po chwili zatrzymali mężczyznę, który uciekł do pobliskiego lasu nie udzielając pomocy poszkodowanym. Okazało się, że 37-letni kierowca volkswagena był pijany. Badanie trzeźwości wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organiżmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z Łomży.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę