Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” na Starym Rynku

W nietypowy sposób chcą zakończyć sezon artystyczny aktorzy z Teatru Lalki i Aktora w Łomży. W niedzielę wieczorem (godz. 20.00) na Starym Rynku wystawią spektaklem Kornela Makuszyńskiego „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak”. - To idealna propozycja dla wszystkich dzieci nawet tych, które w teatrze jeszcze nie były, a po obejrzeniu na pewno polubią ten rodzaj sztuki – zaprasza Jarosław Antoniuk, dyrektor łomżyńskiego Teatru, zapewniając, że widzowie mali i dorośli będą się dobrze bawić przy zabawnych dialogach i rytmicznej muzyce.

Przedstawienie jest pełne radości - opowiada widzom historię dwóch urwisów Szewca Kopytko i Kaczora Kwaka. Spektakl utrzymany jest w klasycznej konwencji. Jest bardzo dynamiczny, kolorowy, aktorzy mają możliwość małej improwizacji, zaprezentowania różnych technik gry, bo jest to teatr żywego aktora i teatr lalkowy.
Spektakl wyreżyserował Stanisław Ochmański jeden z najbardziej znanych twórców teatru lalkowego w Polsce. Scenografię zaprojektował Przemysław Karwowski, a muzykę skomponował Jerzy Dobrzański. Jego premiera odbyła się 26.09.2010 r. I była to 55 premiera w historii łomżyńskiego teatru.

Po wakacjach zespół łomżyńskiego teatru spotka się z widzami w sztuce pt. „Pinokio” na podstawie Carla Collodiego w reżyserii Jarosława Antoniuka.

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę