Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Napad przy Niemcewicza

Dwaj mężczyźni grożąc pobiciem zabrali 24-latkowi gotówkę, telefon komórkowy i zmusili go do pobrania z bankomatu 500zł. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22.00 na ulicy Niemcewicza. Napastnicy długo nie cieszyli się łupem. Zatrzymali ich łomżyńscy policjanci, i teraz grozi im od 2 do 12 lat więzienia.

Jak podaje policja zaalarmowani o napadzie mundurowi natychmiast udali się na miejsce gdzie doszło do napadu. Z relacji poszkodowanego wynikało, że dwaj nieznani mu mężczyźni podeszli do niego i grożąc pobiciem zmusili go do pobrania 500 złotych z bankomatu. Następnie napastnicy z kieszeni pokrzywdzonego zabrali dodatkowo gotówkę i telefon komórkowy o łącznej wartości niespełna 1200 złotych. Poszkodowany mężczyzna dokładnie opisał sprawców rozboju dzięki czemu funkcjonariusze już po chwili ich zatrzymali. Okazało się, że to 25-letni mieszkańcy Łomży. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę