Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

To było morderstwo... Zabity to 51-letni Jan R.

Wykrwawienie się było przyczyną śmierci mężczyzny, którego ciało z raną kłutą klatki piersiowej znaleziono w środowe południe w Łomży. - Śmierć mężczyzna nastąpiła najprawdopodobniej dzień wcześniej, czyli we wtorek 21 czerwca – mówi Dariusz Błażejczyk Prokurator Rejonowy w Łomży. Prokurator podkreśla, że na razie nie zatrzymano w związku z tą sprawą nikogo komu można postawić zarzut zabójstwa. Śledztwo trwa i prowadzone są intensywnej czynności zmierzające do wykrycia sprawcy.

Przypomnijmy w środę przed południem w jednym z pustostanów przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Legionów w Łomży znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak potwierdzała nam jeszcze w środę asp. Justyna Aćman z zespołu prasowego KWP w Białymstoku mężczyzna miał ranę kłutą klatki piersiowej.
Dziś została wykonana sekcja zwłok mężczyzny, która potwierdziła, że przyczyną śmierci była zadana rana. Jak podaje prokurator Dariusz Błażejczyk zabity mężczyzna to 51-letni Jan R. Mężczyzna zamieszkiwał pustostan przy Al. Legionów. Jak przyznaje prokurator nadużywał alkohol.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę