Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

W weekend największa rolnicza impreza w regionie.

Już po raz 18. w Szepietowie odbędzie się Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Hodowcy z całego województwa podlaskiego, ale nie tylko, wystawią do konkursu swoje najlepsze zwierzęta. Zaprezentowane zostanie: bydło, trzoda chlewna, owce, konie i drób. Łącznie będzie ponad 500 zwierząt, najlepszych przedstawicieli swoich ras, a sobotnia ich wycena wyłoni superczempiony, czempiony i wiceczempiony. W niedziele w Szepietowie ma być Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jak zapewniają organizatorzy impreza w Szepietowie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, jak również pomysł na spędzenie wolnego czasu. Na powierzchni ponad 10 hektarów swoją ofertę zaprezentuje 310 wystawców.  Jak co roku do Szepietowa przyjadą znani producenci maszyn rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich, urządzeń udojowych oraz firmy paszowe i nawozowe. Nie zabraknie również firm dbających o postęp hodowlany z zakresu genetyki. Rolnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i uzyskać fachowe porady.
Ponadto atrakcją tegorocznej Wystawy będzie:

  • Promocja mleka, mlekomaty
  • Promocja wołowiny, baraniny i koniny
  • Piknik zbożowy
  • Prezentacja pól doświadczalnych i demonstracyjnych oraz pasieki
  • Występy zespołów artystycznych
  • Park zabaw dla dzieci

Tradycyjnie do kupienia będą produkty regionalne, takie jak swojskie chleby, wędliny, ser koryciński i sękacze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę