Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
Turniej Strzelecki

II turniej strzelecki województwa podlaskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych 2011


Już poraz drugi został zorganizowany turniej strzelecki województwa podlaskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych przez WPOW w Łomży. Dzieci oraz kadra naszej placówki starali się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik oraz by imprezie towarzyszyła miła atmosfera. Na turniej przyjechali reprezentanci z WPOW w Ostrołęce, ZPOW w Zambrowie, Domu Dziecka w Supraślu i ZSZ z Łomży. Swoją obecnością zaszczyclili nas rónież zaproszeni goście między innymi Ks. bp Tadeusz Bronakowski, dyr MOPS Wiesław Jagielak, Ks Andrzej Godlewski. Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Łomży. Duchowi rywalizacji w strzelaniu towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda oraz smaczne grillowane jedzenie. Płk Zalewski oprowadził młodzież po fortach i opowiedział dzieje historyczne naszego regionu. Było ciekawie, sportowo i smacznie!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę