Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

DZIEŃ DZIECKA

Piękna pogoda pierwszego czerwca 2011 sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Nasze przedszkolaki przed południem urządziły sobie piknik w przedszkolnym ogrodzie.

Biesiadowanie w grupkach ulubionych kolegów przy muzyce sprawilo dzieciom nie byle jaką frajdę. Jednak z powodu ponad trzydziestostopniowego upału tylko niektórzy zdecydowali się wziąć udział w konkursach sportowych. Po południu część dzieci wraz z rodzicami wzięły udział  w Olimpiadzie Przedszkolaków przygotowaną przez studentów Wychowania Fizycznego i ich kolegów z Samorządu Studenckiego PWSIiP i TKKF w Łomży  na Skate Parku. W tym samym czasie na Starym Rynku wystąpili laureaci Konkursu Piosenki BIG BIT 2011, a wśród nich dzieci z naszego przedszkola Robert Reczek oraz Paulinka Obrycka i Madzia Książek z chórkiem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 22 czerwca 2011 23:25
Data ostatniej edycji: śr, 22 czerwca 2011 23:38:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę