Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Laserowa „suszarka” w rękach policji

Główne zdjęcie
fot. policja.pl

Oficjalnie przekazanie policjantom z łomżyńskiej drogówki laserowego miernika prędkości ma odbyć się dopiero w przyszłym tygodniu, ale urządzeni jest już w ich rękach i dziś po raz pierwszy było wykorzystywane na drodze. Kierowcy na patrol łomżyńskiej policji z laserowym miernikiem prędkości mogli natknąć się na drodze wojewódzkiej nr 645 pomiędzy Łomżą a Nowogrodem.

Urządzenie policjantom kupił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży w ramach swojej działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kosztowało ok. 20 tys zł i zostało sprowadzone z USA. Podobno mierzy prędkość samochodów z odległości ponad 1 km i do tego jest niewykrywalne przez antyradar oraz trudno namierzalne przez antylaser.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę